شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با مناطق ديدنی ايران

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آدرس دهکده چوبی نیشابور ادرس مسجد جامع مهاباد تاریخ مسجد جامع مهاباد تحلیل موزه دیانگ دهکده چوبی دهکده چوبی در نیشابور دهکده چوبی نیشابور دهکده ی چوبی دهکده ی چوبی نیشابور روستا ساخت برج ایفل ساختن برج ایفل سفر به کانادا عکس مسجد جامع مهاباد عکس موزه دیانگ عکس موزه های جهان عکسهای موزه دیانگ مراحل ساخت برج ایفل مسجد جامع سرخ مهاباد مسجد جامع مهاباد مسجد سرخ مسجد سرخ مهاباد مهاجرت به کانادا مهاجرت به کشور کانادا مهاجرت کانادا موزه دیانگ موزه دیانگ در سانفرانسیسکو موزه دیانگ سانفرانسیسکو موزه دیانگ کجاست مکان های دیدنی سانفرانسیسکو

روستایی معروف به کلبه وحشت ایران

دنیای مهاجرت » مناطق ديدنی ايران » روستایی معروف به کلبه وحشت ایران

روستای هفت دغنان-کلبه وحشت-جاذبه گردشگری

هفت دغنان روستایی متروک در نزدیکی شهرستان بندر انزلی می باشد. این روستا خالی از سکنه است. به دلیل اینکه روستا در لای بوته ها و درختان مخفی شده است، حالتی بکر پیدا کرده است.

روستای هفت دغنان در بیست وپنج کیلومتری غرب صومعه سرا در بخش مرکزی دهستان ضیابر واقع شده است.

این روستا با نام کلبه وحشت شناخته می شود که تصاویر آن در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد.

روستای هفت دغان-1مهاجر

روستای هفت دغان-1مهاجر

 

روستای هفت دغان-1مهاجر

روستای هفت دغان-1مهاجر

توضیحات تکمیلی

در قسمت غرب، جنگلی بسیار زیبا و فوق العاده وجود دارد ولی برای تاریکی شب اصلا جای مناسبی نیست. جنگلی که در شب به گفته شاهدان عینی سرو صداهای زیادی دارد و در قسمت شرقی روستا که به محض ورود متوجه می شوید که تنفس مقداری سخت می شود و هوا سنگین می شود.اما چرا؟

در قسمت بیرونی این روستا خانه متروکه ای وجود دارد که می گویند هر کسی یک شب را تا صبح در آن طاقت بیاورد ارواح، آن شخص را ثروتمند میکنند.

صحبت مردم

مردم جرات نزدیک شدن به این محل رو ندارند. اولین بار درسال 1365 یعنی 29 سال پیش 4 پسر دانشجو سعی میکنن شهامتشون رو محک بزنن و یک شب اونجا بمونن 2 نفر همون سر شب فرار میکنن و اما  2نفر دیگر می مانند که یکی از آن ها دیوانه شد و دیگری سکته کرد و همانجا مرد.
البته 2 نفری که فرار کردند هم حال خوشی ندارند با این مرگ و با این داستان تلخ درب آن خانه پلمپ شد ولی این پایان ماجرا نبود… 4سال بعد این بار 3 دختر دانشجو که سعی داشتند به بقیه ثابت کنن از هیچ چیز نمی ترسند تصمیم گرفتن از پشت خانه و مخفیانه وارد آنجا شوند که این بار هم حادثه ای وحشتناک در انتظار بود.
کلیک کنید و درباره کلبه وحشت بیشتر بدانید.
100 نقطه دیدنی ایران را کلیک کنید.

# # # # # #

مطالب پیشنهادی

بازارقیصریه لار-1مهاجر

بازارقیصریه لار معروف به بنای فاخرآسیا

دهکده چوبی نیشابور و بخش های آن

جاذبه های گردشگری اصفهان

اصفهان مهد زیباترین صنایع دستی ایران

hengam1

جزیره دیدنی هنگام نگینی در جنوب ایران

پربازدید های مناطق ديدنی ايران

نظرات شما